Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Tufin Technologies
Tufin Technologies
Tufin Technologies
Vendor's home page
 
 

Tufin Technologies

Tufin Technologies dostarcza dedykowane rozwiązania zarządzania bezpieczeństwem, które umożliwiają firmom lepszą kontrolę infrastruktury zabezpieczeń IT.

Produkty Tufin zapewniają precyzyjne zarządzanie zmian polityki bezpieczeństwa, zgodność z wymaganiami standardów i regulacji prawnych oraz efektywne zarządzanie ryzykiem. Umożliwiają kontrolę nad skomplikowanymi zbiorami reguł firewall i pozwalają na ich bardziej efektywne utrzymanie.

Tufin obsługuje obecnie międzynarodowe organizacje finansowe, banki, firmy farmaceutyczne, operatorów telekomunikacyjnych i agencje rządowe. Jest ukierunkowany na pomoc oficerom bezpieczeństwa i administratorom zabezpieczeń dużych firm i korporacji w zrozumieniu skomplikowanych i zawiłych polityk firewall, które cały czas ulegają modyfikacjom. Tufin rozwiązuje problem efektywnego zarządzania i audytowania zmian polityk wielu firewalli różnych producentów. Rozwijane przez wiele lat bez należytej kontroli duże zbiory reguł polityk bezpieczeństwa mogą zawierać dziesiątki niepotrzebnych reguł i obiektów, które spowalniają pracę sieci i zabezpieczeń. Dla zapewnienia właściwej ochrony zasobów IT w pełnym zakresie - integralności, poufności i dostępności - wymagane jest użycie dedykowanych narzędzi zarządzania zmian konfiguracji zabezpieczeń sieci, wspomagających administratorów w zakresie zgodności ze standardami korporacyjnymi i zapewniającymi optymalną wydajność pracy zabezpieczeń.

Od momentu powstawiania w 2003 roku, Tufin pozostaje firmą prywatną. Centrala firmy znajduje się w Ramat Gan w Izraelu. Posiada swoje biura w USA i Wielkiej Brytanii. Zarząd firmy składa się z ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa IT o dużym doświadczeniu z produktów zabezpieczeń sieci, szczególnie w zakresie prowadzenia badań i prac rozwojowych.

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

Cookie info

Close