Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Trend Micro Urządzenia końcowe i mobilne
Trend Micro
Trend Micro
Vendor's home page
Opisy
 
 

Urządzenia końcowe i mobilne

Infrastruktura zabezpieczeń pulpitów fizycznych i wirtualnych, smartfonów i tabletów zapewnia ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem i przed włamaniami oraz rozwiązania zapobiegające utracie danych i problemom związanym z konsumeryzacją IT.

 

ZABEZPIECZENIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH


Zapewnia ochronę i kontrolę wszystkich urządzeń osobistych powszechnego użytku — takich jak komputery PC, tablety i smartfony — które wiele osób wykorzystuje w miejscu pracy.

  • Mobile Security umożliwia zarządzanie urządzeniami mobilnymi i chroni dane przez egzekwowanie haseł, szyfrowanie danych i zdalne usuwanie danych z urządzeń skradzionych. Obejrzyj film o TrendMicro Mobile Security lub pobierz ulotkę.

 

ZABEZPIECZENIA URZĄDZEŃ KOŃCOWYCH


Chronią wszelkie punkty końcowe — urządzenia mobilne, laptopy i komputery — oraz ograniczają wpływ na zasoby punktów końcowych. Umożliwiają elastyczną ochronę jako zabezpieczenia działające u klienta lub w hostingu oraz dodatkowo szyfrowanie.

  • OfficeScan™ zapewnia ochronę punktów końcowych w czasie rzeczywistym przed najnowszymi zagrożeniami w lekkiej formie, zoptymalizowanej pod kątem klientów fizycznych i wirtualnych.
    Dostępne są opcjonalne dodatki: Intrusion Defense (Ochrona przed włamaniami), Mobile Security (Bezpieczeństwo mobilne), Data Protection (Ochrona danych) i Security for Mac (Ochrona urządzeń Mac).
    Pobierz ulotkę.
  • Worry-Free™ Business Security Services to działające na zasadzie hostingu rozwiązanie zabezpieczające do serwerów i punktów końcowych zlokalizowanych w dowolnym miejscu, połączone z ciągłą ochroną działającą w chmurze, blokującą nowe zagrożenia zanim dotrą one komputerów klienta.
  • Endpoint Encryption zapewnia pełne szyfrowanie danych znajdujących się na komputerach stacjonarnych i laptopach, w plikach i folderach oraz na nośnikach wymiennych, takich jak dyski CD i DVD i napędy USB.
    Pobierz ulotkę.

Cookie info

Close