Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Trend Micro Przesyłanie wiadomości i współpraca
Trend Micro
Trend Micro
Vendor's home page
Opisy
 
 

Przesyłanie wiadomości i współpraca

Zabezpieczenie poczty elektronicznej, systemów ułatwiających współpracę i komunikatorów łączy w sobie ochronę prywatności i kontrolę w siedzibie przedsiębiorstwa oraz realizowane w chmurze usługi oceny reputacji, które zatrzymują zagrożenia w czasie rzeczywistym — zanim one zaatakują sieć firmy.

OCHRONA PRZESYŁANIA WIADOMOŚCI


Zatrzymuje spam, ataki typu phishing, wirusy, programy szpiegujące i nieodpowiednie treści w wiadomościach e-mail, elastycznie obsługuje różne konstrukcje i systemy operacyjne.

 • InterScan™ Messaging Security to działająca w siedzibie klienta brama w postaci urządzenia wirtualnego, czyli oprogramowanie, które może być zainstalowane z działającym w chmurze wstępnym filtrem (dostarczanym w zestawie) jako dodatkową warstwą ochrony prewencyjnej.
  Dostępne są opcjonalne dodatki: Data Privacy (Poufność danych) i Encryption (Szyfrowanie).
 • Hosted Email Security zatrzymuje w chmurze spam i szkodliwe oprogramowanie rozprzestrzeniane pocztą elektroniczną, zanim dotrą one do sieci przedsiębiorstwa.
  Dostępny jest opcjonalny dodatek: Hosted Email Encryption (Szyfrowanie poczty e-mail w hostingu).
 • Email Encryption (Szyfrowanie poczty e-mail) zabezpiecza treści poufne zawarte w wiadomościach e-mail.
  Opcje: Gateway messaging security (Brama zabezpieczająca przesyłanie wiadomości) , Hosted email security (Ochrona poczty działająca w hostingu) oraz klienty wykorzystujące Microsoft® Outlook®
 • ScanMail™ for Microsoft Exchange zapewnia ochronę przed wirusami, spamem i phishingiem oraz ocenę reputacji poczty e-mail i stron internetowych (blokuje wiadomości z łączami do niebezpiecznych stron).
 • ScanMail™ for Lotus Domino oferuje zabezpieczenie poczty e-mail w postaci rodzimej aplikacji serwera IBM Lotus Domino, która blokuje wirusy, spam i inne zagrożenia przenoszone przez e-mail.

 

ZABEZPIECZENIA SYSTEMÓW PRACY ZESPOŁOWEJ


Chronią przed zagrożeniami występującymi w komunikatorach i systemach pracy zespołowej. Zapewniają bezpieczeństwo środowisk pracy zespołowej, co zwiększa produktywność.

Cookie info

Close