Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Trend Micro Internet i sieć
Trend Micro
Trend Micro
Vendor's home page
Opisy
 
 

Internet i sieć

Wykrywanie i analiza obejmujące całą sieć chronią przed dzisiejszymi zaawansowanymi zagrożeniami internetowymi, które omijają konwencjonalne zabezpieczenia brzegowe, zaś zabezpieczenie sieci WWW zapewnia ochronę i widoczność niezbędną do zrozumienia zagrożeń sieciowych.

ZABEZPIECZENIE SIECI WWW


Chroni przed zagrożeniami od strony Internetu przy bramie. Widoczność aplikacji ułatwia zarządzanie ryzykiem związanym z dostępem w miejscu pracy do działających w chmurze aplikacji użytkowników indywidualnych.

  • InterScan™ Web Security to programowe urządzenie wirtualne, które zapewnia kontrolę aplikacji, ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, ocenę reputacji stron internetowych i filtrowanie adresów URL. Opcjonalny dodatek: Advanced Reporting and Management (zaawansowane funkcje tworzenia raportów i zarządzania). Pobierz ulotkę.

ZABEZPIECZENIA SIECI

Chronią sieć przez zaawansowanymi atakami ukierunkowanymi i nieznanymi (zero-day), stosując prewencyjny proces zapewniający analizę i widoczność zagrożeń w czasie rzeczywistym.

  • Deep Discovery chroni przed atakami APT (Advanced Persistent Threats) i innymi atakami ukierunkowanymi w dużych przedsiębiorstwach i instytucjach państwowych. Zapewnia przejrzystość i widoczność całej sieci. Umożliwia efektywne monitorowanie i kontrolę sieci oraz niezwykle skuteczne wykrywanie i analizę ukrytych zagrożeń w czasie rzeczywistym. Ponadto Deep Discovery zapewnia łatwą integrację z platformami SIEM i, dzięki temu, efektywne zarządzanie zagrożeniami. Pobierz ulotkę.
  • Dynamic Threat Analysis System wykorzystuje tryb „piaskownicy” do dodatkowych badań, symulacji i analiz podejrzanego oprogramowania.

Cookie info

Close