Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Trend Micro Centrum przetwarzania danych i chmura
Trend Micro
Trend Micro
Vendor's home page
Opisy
 
 

Centrum przetwarzania danych i chmura

Kompleksowe zabezpieczenie serwera zapewnia ochronę adaptacyjną systemów i aplikacji na serwerach fizycznych, wirtualnych i działających w chmurze. Ponadto szyfrowanie i zarządzanie kluczami chroni dane przechowywane w chmurze oraz w środowiskach fizycznych i wirtualnych.

ZABEZPIECZENIA NA POZIOMIE SERWERA


Zabezpieczenia na poziomie serwera chronią centrum przetwarzania danych, zapobiegając kradzieżom danych, zakłóceniom w pracy i naruszeniom obowiązujących przepisów.

  • Deep Security™ stanowi pojedynczą platformę zabezpieczającą serwery fizyczne, wirtualne i działające w chmurze oraz wirtualne pulpity. Ściśle zintegrowane moduły dają się łatwo rozbudowywać, dzięki czemu mogą oferować ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, monitorowanie integralności, zapobieganie włamaniom, kontrolę aplikacji internetowych, zaporę i kontrolę dziennika.
  • ServerProtect™ upraszcza i automatyzuje operacje zabezpieczające na serwerach fizycznych z systemami Linux, Microsoft Windows i Novell NetWare oraz w najważniejszych typach systemów pamięci masowej.

 

ZABEZPIECZENIA W CHMURZE


Łączą platformę zabezpieczającą serwery oraz szyfrowanie i zarządzanie kluczami. Chronią systemy, aplikacje i dane objęte przetwarzaniem w chmurze.

  • Deep Security™ chroni systemy i aplikacje działające w chmurach prywatnych, publicznych i hybrydowych, z wykorzystaniem pełnego zestawu zabezpieczeń bezagentowych i opartych na agentach.
  • Secure Cloud™ szyfruje dane w chmurach publicznych, prywatnych i hybrydowych oraz w serwerach fizycznych i wirtualnych, a także zapewnia uwierzytelnianie tożsamości i integralności serwerów żądających kluczy szyfrowania.

Cookie info

Close