Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Trend Micro Bezpieczeństwo danych
Trend Micro
Trend Micro
Vendor's home page
Opisy
 
 

Bezpieczeństwo danych

Dane prywatne i własność intelektualna są w sieci chronione przez wiele różnych rozwiązań i modułów, które je szyfrują, kontrolują i zabezpieczają. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia i utraty danych oraz nieuprawnionego dostępu do nich.

ZAPOBIEGANIE UTRACIE DANYCH


Ułatwia wykrywanie i monitorowanie własności intelektualnej i danych poufnych oraz ich ochronę przed zagrożeniami wewnętrznymi, oprogramowaniem dokonującym kradzieży danych i atakami hakerów.

  • Data Loss Prevention to rozwiązanie zapobiegające utracie danych, działające w sieci i w punktach końcowych w połączeniu z mechanizmem nawigacji w przepływie pracy. Ułatwia identyfikację, śledzenie i ochronę kluczowych danych. Więcej o DLP w języku polskim.
  • Data Loss Prevention Modules — moduły zapobiegające utracie danych, które integrują się z rozwiązaniami OfficeScan, InterScan Messaging Security, ScanMail i PortalProtect.

SZYFROWANIE

Zapewnia bezpieczeństwo własności intelektualnej i danych bez względu na to, gdzie się znajdują — od punktu końcowego po chmurę.

  • SecureCloud™ oferuje efektywną i łatwą w użyciu usługę szyfrowania, która chroni dane przechowywane w chmurach publicznych, prywatnych i hybrydowych oraz w serwerach fizycznych i wirtualnych. Pobierz ulotkę.
  • Email Encryption zapewnia poufność wiadomości e-mail, upraszcza przestrzeganie przepisów i zmniejsza koszty zarządzania przez szyfrowanie z uwzględnieniem tożsamości przy bramie i w punktach końcowych.
  • Endpoint Encryption zapewnia pełne szyfrowanie danych znajdujących się na komputerach stacjonarnych i laptopach, w plikach i folderach oraz na nośnikach wymiennych, takich jak dyski CD i DVD i napędy USB.
    Pobierz ulotkę.

Cookie info

Close