Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Palo Alto Networks
Palo Alto Networks
Palo Alto Networks
Vendor's home page
 
 

Palo Alto Networks

Firma PaloAlto Networks jest producentem innowacyjnej platformy bezpieczeństwa (Next-Generation Security Platform), która została zaprojektowana i stworzona do realizacji procesu bezpiecznego udostępniania aplikacji i ochrony przed znanymi jak i nieznanymi zagrożeniami w sieci, chmurze i na punktach końcowych. Jednocześnie natywna integracja poszczególnych elementów architektury pozytywnie wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania takiego systemu.

Pełna architektura systemu składa się z następujących elementów:

1) Next Generation Firewall - system zabezpieczeń oparty na polityce bezpieczeństwa bazującej na użytkownikach i granularnej kontroli używanych przez nich aplikacji oraz zawartości transmitowanej poprzez sieć przedsiębiorstwa.

2) Advanced Endpoint Protection - zaawansowany system zabezpieczeń dla komputerów roboczych oraz serwerów. Realizuje funkcję ochronną w innowacyjny sposób oraz potrafi zabezpieczyć organizacje przed wektorami ataku w postaci Exploit i Malware jednocześnie nie obciążając mocno stacji użytkowników

3) Threat Intelligence Cloud – dodatkowe usługi pozwalające na efektywną wymianę danych o zagrożeniach pomiędzy komponentami systemu, umożliwiające zaawansowaną analitykę oraz zabezpieczające przed atakami dnia zerowego.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

Cookie info

Close