Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Thales (nCipher) nShield Remote Administration
Thales (nCipher)
Thales (nCipher)
Vendor's home page
Opisy
 
 

nShield Remote Administration

Zarządzaj swoimi modułami nShield zdalnie. Z miejsca w którym jesteś i wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Urządzenia HSM często działają w zabezpieczonych fizycznie lokalizacjach takich jak centra danych znajdujące się w miejscach odległych od ludzi, którzy nimi zarządzają. Niejednokrotnie wykonanie nawet rutynowych zadań zarządzania wymaga uzyskania fizycznego dostępu do tych zdalnych modułów HSM. W wielu przypadkach oznacza to dodatkowe wyzwania i stworzenie dodatkowych procedur wkoło zarządzania i obsługi posiadanych modułów HSM.

Funkcja Remote Operator częściowo rozwiązuje ten problem, ale wciąż nie pozwala na pełne zdalne zarządzanie modułem umożliwiając jedynie zdalne użycie kart operatora (Operator Card Set).

Funkcja zdalnej administracji nShield Remote Administration umożliwia zdalne zarządzanie modułami HSM, wliczając w to operacje takie jak dodawanie aplikacji, aktualizację oprogramowania, sprawdzanie stanu, oraz wiele więcej. Wszystko to z lokalizacji, w której akurat znajduje się osoba potrzebująca wykonać te operacje. Oznacza to znacznie mniej podróży do centrów danych, pomaga obniżyć koszty i zoptymalizować swoje zasoby.

 

Korzyści wynikające z nShield Remote Administration

  • Eliminuje konieczność podróżowania do centrów danych, oszczędzając czas i koszty
  • Redukuje czasy przestoju / niedostępności HSM
  • Eliminuje ryzyka związane z przenoszeniem kart administratorów / operatorów do zdalnych lokalizacji
  • Umożliwia dostęp 24x7 do modułów HSM

Funkcja Remote Administration jest dostępna dla modułów nShield Connect, Connect+, Solo, oraz Solo+. Oprogramowanie klienta Remote Administration uruchamiane w lokalnym biurze wspiera zarówno Windows jak i Linux.

Dalsze i bardziej szczegółowe informacje na stronie producenta | Notka producenta

Cookie info

Close