Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Juniper Networks Routing w ofercie Juniper Networks
Juniper Networks
Juniper Networks
Vendor's home page
Opisy
 
 

Routing w ofercie Juniper Networks

MX SERIES

Najpopularniejsza linia routerów Juniper Networks przeznaczona zarówno do rozwiązań enterprise, jak również do sieci operatorskich. Rozwiązania działają w oparciu o stworzony przez Juniper chipset 3D Trio. Routery cechują się doskonałą wydajnością (dostępne interfejsy 100GbE), zaawansowanymi funkcjami routingu (w tym obsługa wielu milionów prefiksów), MPLS, Quality of Service, jak również funkcjami bezpieczeństwa tj. NAT, CGNAT czy IPSec realizowanymi w sposób sprzętowy. Platformy zoptymalizowane zostały pod kątem wykorzystania technologii Ethernet i przystosowane do zastosowań w rozwiązaniach Software Defined Networks (SDN).

 

 

ACX SERIES

Uniwersalne routery warstwy dostępowej i agregacyjnej, optymalizowane pod kątem pracy w trudnych warunkach i wykorzystania w sieciach Ethernet MPLS. Charakteryzują się dużą gęstością interfejsów a także obsługą zaawansowanych usług MPLS (L2VPN, IP VPN, VPLS). Obsługa IEEE 1588 Time Precision Protocol pozwala na zastosowanie routerów serii ACX w sieciach mobilnych, przemysłowych, czy innych rozwiązaniach wymagających precyzyjnej synchronizacji czasu między węzłami sieci.

 

 

M SERIES

Urządzenia serii M przeznaczone są do sieci enterprise, rozwiązań kampusowych oraz środowisk operatorskich. Te wydajne i niezawodne platformy pozwalają na zastosowanie wielu różnych technologii transmisji danych m.in Ethernet, ATM, Frame Relay, SONET, co pozwala na konsolidację sieci IP/MPLS.

 

 

PTX SERIES

Seria PTX zaprojektowana została z myślą o sieciach operatorskich. Urządzenia tej serii wybierane są do budowy rdzenia sieci przez największych światowych operatorów komunikacyjnych. Produkty z serii PTX cechują się dużą stabilnością działania, niezawodnością, wydajnością (3 Tbps per slot) oraz dużą gęstością portów 10GbE, 40GbE oraz 100GbE. Podobnie jak seria MX, routery PTX pracują w oparciu o zbudowany w laboratoriach Juniper Networks chipset. PTX przystosowane są również do zastosowań w rozwiązaniach Software Defined Networks (SDN).

Cookie info

Close