Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Juniper Networks
Juniper Networks
Juniper Networks
Vendor's home page
 
 

Juniper Networks

Juniper Networks jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań sieciowych obecnym na rynku od 1998 roku. Producent specjalizuje się w budowie wysokowydajnych, specjalizowanych platform routingowych dla sieci operatorskich. Wiele lat doświadczeń w tym trudnym, z perspektywy wymagań i skomplikowania technologicznego, segmencie rozwiązań sieciowych owocuje doskonałymi produktami przeznaczonymi dla sieci kampusowych oraz enterprise.

Oferta firmy obejmuje wysokowydajne routery przeznaczone głównie na rynek operatorski, jednak mniejsze modele znajdują szerokie zastosowanie w sieciach enterprise. Od wielu lat dużym powodzeniem cieszą się również przełączniki przeznaczone do rozwiązań enterprise, sieci kampusowych (seria EX) oraz do centrów przetwarzania danych (seria QFX). Funkcje bezpieczeństwa realizowane są na popularnych zaporach sieciowych SRX przeznaczonych zarówno do małych oddziałów firm (seria SRX Branch) jak również do największych ośrodków obliczeniowych. Całość oferty uzupełnia system zarządzania siecią i bezpieczeństwem Junos Space.

Rozwiązania Juniper Networks pracują w oparciu o niezawodny, sprawdzony w środowiskach największych, światowych, operatorów system JUNOS.

Dokładniejszy opisy technologii:

 

Zapraszamy też do zapoznania się z serią naszych wideo-poradników.

Więcej Informacji:

Cookie info

Close