Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci CyberArk
CyberArk
CyberArk
Vendor's home page
 • Tech. supp. contact

  Dział PS
  +4822-2010688
 • Sales contact

  Dział Handlowy
  +4812-3783700
 • Trainings contact

  Centrum Szkoleniowe
  +4812-3783700 wew. 120, 121
 
 

CyberArk

CyberArk to cieszący się powszechnym zaufaniem ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych. Zaprojektowane od podstaw z myślą o bezpieczeństwie rozwiązanie CyberArk Privileged Account Security Solution to najbardziej wszechstronny i kompletny produkt do ochrony kont uprzywilejowanych, przeznaczony do wdrożeń zarówno w siedzibach firm, jak i w chmurze oraz w środowiskach OT/SCADA.

Privileged Account Security Solution to kompleksowe rozwiązanie, opracowane specjalnie z uwzględnieniem potrzeb przedsiebiorstw, odporne na próby nieupoważnionej ingerencji w jego integralność, a przy tym odznaczające się się skalowalnościa i zdolnością do pracy w złożonych i rozproszonych środowiskach. CyberArk zapewnia maksimum ochrony zarówno przed zaawansowanymi atakami z zewnątrz, jak i zagrożeniami ze strony użytkowników  wewnętrznych.

Rodzina produktów CyberArk

Każdy z produktów CyberArk, służących do ochrony kont uprzywilejowanych to samodzielne rozwiązanie, którym można zarządzać w sposób scentralizowany albo niezależnie od innych. Wszystkie one korzystają ze wspólnych zasobów i danych pochodzących z tej samej infrastruktury. Wymienione niżej narzędzia  CyberArk razem tworzą kompleksowe i bezpieczne rozwiązanie.

 

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta.

Ulotki produktowe w języku polskim znaleźć można na Portalu Partnerskim Clico.

Cookie info

Close