Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Check Point Check Point Threat Emulation
Check Point
Check Point
Vendor's home page
 
 

Check Point Threat Emulation

Prawdziwa ochrona przed nieznanym atakiem to taka ochrona, która wprowadza laboratorium analizy zagrożeń do Twojej sieci. Żaden program antywirusowy nie jest w sanie sprawdzić, jaki wpływ będzie miało uruchomienie konkretnego pliku na realnym komputerze z systemem Windows. Żaden program antywirusowy nie będzie miał możliwości sprawdzić, co stanie się z aplikacją Adobe Acroat Reader, a tym samym z całym systemem operacyjnym po otwarciu konkretnego pliku pdf.

W przeciwieństwie do systemów AV, Check Point Threat Emulation potrafi uruchomić pdf we w pełni funkcjonalnym środowisku Windows z zainstalowanymi realnymi aplikacjami Adobe czy Microsoft Office. Dzięki temu Check Point potrafi wykryć nawet najbardziej wyrafinowany malware nigdy wcześniej nie widziany przez żadnego producenta antywirusów.

Podstawowe funkcje Check Point Threat Emulation to:

  • Ochrona przed nieznanymi atakami
  • Kontrola zachowania podejrzanych plików w środowiskach sandbox
  • Blokowanie pobierania niebezpiecznych załączników poczty
  • Kontrola plików MS Office, Adobe PDF, exe, zip
  • Ochrona systemów Windows
  • Sandboxing lokalny lub „w chmurze”

 

Dzięki Threat Emulation w Twojej firmie znajdzie się prawdziwe laboratorium antywirusowe, pełne pracujących w pocie czoła zautomatyzowanych analityków malware. Threat Emulation uruchamia, obserwuje i blokuje wszystkie nieznane zagrożenia na podstawie ich zachowania w rzeczywistym środowisku.

Uzupełnieniem Threat Emulation jest rozwiązanie Check Point Anti Bot.

Cookie info

Close