Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Allot Communications
Allot Communications
Allot Communications
Vendor's home page
 
 

Allot Communications

Już w 1999 roku kierownictwo firmy Allot Communications dostrzegło trendy i problemy w środowisku sieci szerokopasmowych, które w następnych latach uległy wzmocnieniu.

Wymagania użytkowników na dostępne pasmo do sieci zewnętrznych są coraz większe – dotyczy to zarówno sieci przedsiębiorstw, jak i tych osób, które korzystają z Internetu z domu. Również dostawcy usług i operatorzy telekomunikacyjni oferują coraz nowsze i szybsze rodzaje dostępu do globalnej sieci – Internet rzeczywiście zaczyna zaglądać „pod strzechy". Wymaga to zapewnienia odpowiednich warunków dla sprawnego funkcjonowania wielu aplikacji o często wysokich wymaganiach na pasmo i opóźnienia. Dotyczy to szczególnie aplikacji wideo, głosowych, komunikatorów, gier, a także narzędzi biznesowych.

Operatorzy prześcigają się w ofertach dostępu do Internetu, starając się stworzyć usługi wyróżniające ich na tle konkurencji szybkością, stabilnością i dostosowaniem do wymagań różnych profili klientów. Z drugiej strony firmy, instytucje i przedsiębiorstwa starają się zapewnić optymalne funkcjonowanie aplikacji biznesowych oraz ograniczyć korzystanie pracowników z tych zasobów, które generalnie nie sprzyjają wykonywaniu obowiązków służbowych. Allot Communications dostarcza znakomitych, zaawansowanych, a przy tym prostych we wdrożeniu narzędzi dla jednych i drugich. Twórcy rozwiązań firmy Allot mają za cel sprawienie, by właśnie Internet stał się platformą do dostarczania aplikacji i usług, natomiast łącza szerokopasmowe zostały przekształcone w sieci inteligentne, mające wpływ na przesyłaną zawartość i stanowiły źródło oszczędności lub dodatkowych zysków. Dalej >>

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

Cookie info

Close