Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Acronis
Acronis
Acronis
Vendor's home page
 
 

Acronis

Firma Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, w swojej ofercie posiada łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania dla średnich firm oraz dużych korporacji jak również dla użytkowników indywidualnych, małych firmi. Opracowane przez Acronis technologie tworzenia obrazów dysku i przywracania systemu od podstaw umożliwiają tworzenie kopii zapasowych, przywracanie, wdrażanie i migrowanie systemów między środowiskami fizycznymi i wirtualnymi, gwarantując ciągłość działalności, ochronę danych i odzyskiwanie systemów po awarii. Technologie firmy Acronis są stale wyróżniane za łatwość obsługi oraz nowatorstwo rozwiązań w zakresie zarządzania przechowywaniem danych i ich odzyskiwania po awarii. Jako międzynarodowa firma z działami rozwoju, marketingu, sprzedaży i pomocy technicznej rozsianymi po całym świecie, Acronis ma ponad 200 000 klientów i ponad 5 miliona sprzedanych licencji. Produkty firmy są dostępne w ramach rozwiniętej sieci kanałów sprzedaży, obejmujących Internet, sprzedaż detaliczną, sprzedawców typu VAR i dystrybutorów.

Rodzina produktów Acronis® Backup Advanced to najlepsze w swojej klasie rozwiązania służące do ochrony danych w całym firmowym środowisku IT. Korzystające z aparatu Acronis AnyData Engine produkty te zapewniają najszybsze, najbardziej wydajne funkcje tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania systemów operacyjnych, aplikacji, konfiguracji i danych w środowiskach z systemami Windows®/Linux oraz hiperwizorami firm VMware®, Microsoft®, Citrix®, Red Hat® i Oracle®. Dokładne informacje można znaleźć w ulotce.

Aparat Acronis AnyData Engine, obejmujący zaawansowane funkcje i wspierany ponad 50 patentami, to najłatwiejsza w użyciu i najbardziej innowacyjna technologia ochrony danych, która umożliwia rejestrowanie, przechowywanie, odzyskiwanie, kontrolowanie i dostęp do informacji krytycznych dla działalności firmy. Rewolucjonizuje on nowoczesną ochronę danych dzięki zastosowaniu najlepszych w swojej klasie indywidualnych rozwiązań, zoptymalizowanych pod kątem obsługi najważniejszych obciążeń. To zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie umożliwia ochronę wszelkich danych w dowolnym środowisku i lokalizacji.

Aparat Acronis AnyData Engine obejmuje opatentowaną technologię tworzenia obrazów dysku, która umożliwia rejestrowanie kopii zapasowych w postaci obrazów i zapisywanie wszystkich danych w uniwersalnym formacie. Pozwala to odzyskiwać dane do dowolnej konfiguracji sprzętowej lub maszyny wirtualnej, zapewniając większą elastyczność podczas odzyskiwania po awarii. Można w ciągu kilku minut odzyskać cały system (z nienaruszonymi danymi) lub w rekordowym czasie przywrócić wybrane pliki, foldery i aplikacje do dowolnej lokalizacji.

  • Katalog Produktów

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.acronis.pl

Cookie info

Close