Sections
Personal tools
You are here: Home O firmie Praca w Clico
Clico

Praca w Clico

CLICO działa na rynku polskim oraz rynkach Europy Centralnej/Wschodniej od ponad dwudziestu lat. Zawsze staramy się pracować uczciwie, kompetentnie i z pasją. Nasza oferta obejmuje niezwykle interesujące technologie, które ulegają nieprzerwanemu rozwojowi. Ciągle coś nowego, ciągle coś interesującego, jeszcze bardziej zaawansowane techniki, jeszcze nowsze rozwiązania - to obraz branży IT. Mamy to szczęście, że nie jest dane nam się nudzić i popadać w rutynę. Mamy to szczęście, że zawsze możemy i wręcz musimy coś dodać od siebie aby nasza oferta i nasze rozwiązania spełniały wymogi klientów - to podstawowe zadanie jakie stoi przed dystrybutorem z wartością dodaną.

GORĄCE OFERTY: DZIAŁ HANDLOWY | DZIAŁ MARKETINGU | DZIAŁ TECHNICZNY

W naszym zespole pracują ludzie zarówno doświadczeni jak i bardzo młodzi. Ludzie z dużą wiedzą i świeżo po studiach - wszyscy jednak są, lub bardzo się starają być, profesjonalistami w tym co robią.

Zainteresowanych pracą w naszym zespole prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej:

  • Dane osobiste (imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, stan cywilny, stosunek do służby wojskowej)
  • Precyzyjne dane teleadresowe (adres kontaktowy, adres zamieszkania, e-mail, telefon)
  • Życiorys/CV zawierający: przebieg wykształcenia (od szkoły średniej), odbyte kursy/szkolenia (jeśli adekwatne), certyfikacje (jeśli adekwatne), przebieg pracy zawodowej (jeśli adekwatne), znajomość języków obcych, zainteresowania, inne szczegóły warte przedstawienia
  • Preferowana lokalizacja pracy
  • Oświadczenie: "Wysyłając CV wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie przez CLICO sp. z. o.o (zgodnie z Ustawą z Dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz. 883)"

Aplikację prosimy przesłać pocztą elektroniczną (kontakt preferowany) na adres praca@clico.pl lub pocztą na adres:

    CLICO sp. z o.o.
    ul. Oleandry 2
    30-063 Kraków
    „PRACA" – [temat oferty pracy]

Prosimy o nadsyłanie aplikacji tylko w odniesieniu do ofert określonych poniżej. Jednocześnie pięknie dziękujemy za wszelkie przesłane oferty ale zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane z nich.

Aktualne oferty pracy

  • Dział Audytów i Usług Profesjonalnych
  • Dział Handlowy
    • Specjalista ds. obsługi procesu sprzedaży.
      LOKALIZACJA: Kraków
      • Obowiązki:
        • Obsługa procesu sprzedaży
        • Współpraca z dostawcami zagranicznymi i partnerami
        • Utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami i dostawcami
        • Dbałość o terminową realizację zamówień
      • Wymagania:
        • Wykształcenie wyższe, student V roku
        • Komunikatywność
        • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
        • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
        • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excell
        • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
      • Oferujemy:
        • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem dystrybucji z wartością dodaną w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej
        • Umowa o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.
        • przyjazną atmosferę pracy
  • Dział Marketingu
  • Centrum Szkoleniowe
  • Dział Techniczny
    • Junior Security Consultant.
      LOKALIZACJA: Kraków, Katowice, Warszawa lub Rzeszów.
    • OBOWIĄZKI:
      • rozwijanie wysokich kompetencji w zaawansowanych rozwiązaniach bezpieczeństwa IT,
      • prezentacja rozwiązań bezpieczeństwa IT na konferencjach i seminariach branżowych,
      • analiza wymagań technicznych klientów i na tej podstawie udzielanie konsultacji,
      • doradztwo w zakresie projektowania i doboru rozwiązań zabezpieczeń IT,
      • wsparcie techniczne w trakcie testów zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT.
    • WYMAGANIA:
      • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany absolwent studiów informatycznych,
      • bardzo dobra znajomość technologii sieci komputerowych,
      • znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT,
      • gotowość do wyjazdów na terenie Polski i innych krajów,
      • bardzo dobra praktyczna znajomość j. angielskiego (także w mowie).
    • OFERUJEMY:
      • możliwość rozwoju zawodowego przez cały okres pracy,
      • praca dla jednego z najbardziej zaawansowanych producentów zabezpieczeń IT,
      • praca w zespole ekspertów bezpieczeństwa,
      • oparta na współpracy atmosfera pracy.
  • Dział CRP