Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home O firmie Archiwum aktualności CLICO wprowadza do oferty rozwiązania do wydajnej transmisji światłowodowej firmy MICROSENS
 
 

CLICO wprowadza do oferty rozwiązania do wydajnej transmisji światłowodowej firmy MICROSENS

Clico oraz Microsens podpisały umowę dystrybucyjną, na mocy której CLICO wprowadza do swojej oferty bogate porfolio rozwiązań do transmisji światłowodowej

ze szczególną koncentracją na obszarach multipleksacji optycznej DWDM, szybkiego dostępu, alternatywnego podejścia do infastruktury biurowej (Fiber to the Office) oraz rozwiązań przemysłowych. Dopełnia ono świetnie ofertę CLICO, w intensywnie promowanych obszarach projektów klasy Data Center oraz Metro Networks. Wraz z produktami, w ramach swojej strategii, CLICO zaoferuje partnerom i klientom szkolenia techniczne oraz handlowe, a także obejmie je systemem pełnego wsparcia technicznego i konsultacji projektowych w ramach Centrum Kompetencyjnego.
 
O MICROSENS
MICROSENS należy do czołowych producentów urządzeń aktywnych do  transmisji danych w telekomunikacji i sieciach komputerowych.
 
Portfolio firmy obejmuje rozwiązania z wszystkich obszarów zastosowań światłowodów - od wewnętrznych sieci korporacyjnych, przez sieci dostępowe, aż po sieci metropolitalne. Od momentu powstania w 1993r. misją MICROSENS jest rozwijanie systemów, które poprzez zastosowanie zaawansowanych technologii oraz najwyższej jakości komponentów umożliwiają realizację przyszłościowych i jednocześnie ekonomicznych rozwiązań do optycznej transmisji danych w obszarze sieci LAN, MAN i WAN. Wszystkie oferowane produkty są zgodne z międzynarodowymi normami i standardami takimi, jak Ethernet, SONET/SDH, Fibre Channel i inne.
 
Firma zarządza własną linią produkcyjną, która umożliwia szybką i elastyczną realizację zamówień. Proces produkcyjny ukierunkowany jest na osiąganie najwyższego poziomu jakości.
 
Jako uznany producent rozwiązań sieciowych MICROSENS oferuje swoje rozwiązania na rynkach światowych. Centrala firmy znajduje się w niemieckim Hamm, przedstawicielstwa firmy działają we Francji i Polsce.
Wsparcie dla klientów na rynkach lokalnych zapewniają partnerzy MICROSENS.
 
W 2000r. Izba Przemysłowo-Handlowa w Dortmundzie przyznała firmie nagrodę "Srebrny Merkury" w uznaniu osiągnięć na rynku lokalnym i międzynarodowym. Za nowoczesną i zróżnicowaną ofertę profesjonalnych rozwiązań światłowodowych dla sieci LAN i WAN oraz dobry wynik finansowy w roku 2002 MICROSENS został wyróżniony nagrodą Platynowa Sieć miesięcznika TelenetForum i tytułem Teleinformatycznej Firmy Roku 2002 na rynku polskim.
 
Jesienią 2006 roku MICROSENS pozyskał nowego większościowego udziałowca i wszedł tym samym do grupy euromicron, będącej aktywnym uczestnikiem rynku technologii optycznych.

Cookie info

Close