Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home O firmie Archiwum aktualności CLICO sp. z o.o. najlepszym dystrybutorem Check Point w 2008 roku
 
 

CLICO sp. z o.o. najlepszym dystrybutorem Check Point w 2008 roku

CLICO sp. z o.o. zostało wyróżnione prestiżową nagrodą „Check Point Distributor of The Year 2008 in Eastern Europe” (Najlepszy Dystrybutor roku 2008 w Europie Wschodniej) za doskonałe wyniki sprzedaży produktów Check Point

Notatka prasowa, Kraków 17.06.2009

 

Wyróżnienie zostało wręczone na dorocznej konferencji partnerów firmy Check Point Software Technologies rejonu Europy Centralnej i Wschodniej, która odbyła się w Pradze (Czeska Republika) w dniach 18 – 20 maja b.r.

Jest to kolejna istotna nagroda dla CLICO otrzymana w ramach wieloletniej współpracy z firmą Check Point. CLICO oferuje jej produkty od 1995 roku i konsekwentnie utrzymuje dominującą pozycję regionalnego dystrybutora działając na rynku Polskim oraz rynkach Europy Centralnej i Wschodniej.

Godnym podkreślenia jest fakt, że pozycja CLICO potwierdzana jest nagrodami nieprzerwanie, corocznie od ponad 10ciu lat. Pracując jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD) CLICO w sposób ciągły i dynamiczny zwiększa obroty z firmą Check Point promując jej nowatorskie produkty i edukując rynki, na których jest obecne.

Nagroda ta, będąc wyrazem uznania jednego z liderów rynku bezpieczeństwa sieciowego, po raz kolejny umacnia niekwestionowaną pozycję CLICO w segmencie zaawansowanych sieciowych systemów zabezpieczeń.

 

 

O CLICO

O Check Point Software Technologies

Cookie info

Close