Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home O firmie Archiwum aktualności CLICO Przejrzystą Firmą wg. Dun and Bradstreet
 
 

CLICO Przejrzystą Firmą wg. Dun and Bradstreet

CLICO zostało nagrodzone prestiżowym certyfikatem „Przejrzysta Firma" przyznawanym przez Dun and Bradstreet Poland (D&B) – oddział uznanej firmy międzynarodowej, specjalizującej się w dostarczaniu usług i wiedzy niezbędnej do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych.

Informacja prasowa, Kraków, 6 marca 2009

CLICO zostało nagrodzone prestiżowym certyfikatem „Przejrzysta Firma" przyznawanym przez Dun and Bradstreet Poland (D&B) – oddział uznanej firmy międzynarodowej, specjalizującej się w dostarczaniu usług i wiedzy niezbędnej do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych. D&B pomaga w zbudowaniu opartej na rzetelnej informacji strategii w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej i przekształceniu firmy w sprawne, zorientowane na klientów i bardzo zyskowne przedsiębiorstwo.

przejrzystafirma

Otrzymanie wyróżnienia „Przejrzysta Firma" jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej CLICO oraz rzetelności publikowanych informacji o wynikach finansowych.  Jest to także dowód na niepodważalne wywiązywanie się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych.

Więcej informacji na temat Certyfikatu „przejrzysta Firma" dostępne jest pod adresem http://www.przejrzystafirma.pl/

O CLICO

Cookie info

Close