Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home O firmie Archiwum aktualności CLICO na prestiżowej liście Diamentów Forbesa
 
 

CLICO na prestiżowej liście Diamentów Forbesa

Forbes w ramach lutowego wydania opublikował dodatek „Diamenty Forbesa", w którym przedstawił listę przedsiębiorstw z całej Polski najszybciej zwiększających swoją wartość. CLICO zostało umieszczone na 27 miejscu w Małopolsce (328 miejsce w Polsce) w klasyfikacji Diamentów z przychodami 50 – 200 mln PLN rocznie. Biorąc pod uwagę nieliczne firmy tele-informatyczne znajdujące się na liście jest to doskonałe miejsce zarówno w rejonie jak i w kraju, potwierdzające biznesową wiarygodność i dynamiczny rozwój CLICO.

Informacja prasowa, Kraków, 16 marca 2009

Forbes w ramach lutowego wydania opublikował dodatek „Diamenty Forbesa", w którym przedstawił listę przedsiębiorstw z całej Polski najszybciej zwiększających swoją wartość. Raport powstał w oparciu o dane zgromadzone przez Dun & Bradstreet Polska o podmiotach, które w terminie złożyły raporty finansowe w 2008 roku. W ten sposób z powstałej bazy 27350 firm wyselekcjonowano 3522 przedsiębiorstwa z pozytywnym ratingiem wiarygodności (wskaźniki EBIT, ROA, płynność finansowa, wartość kapitałów, etc.). Na liście Diamentów umieszczono firmy, których przeciętny wzrost w latach 2005-2007 wyniósł 20%.

 

Diamenty Forbes

 

Zastosowana przez analityków Dun & Bradstreet metodologia wyceny bazowała na tzw. metodzie szwajcarskiej łączącej podejścia majątkowe i dochodowe, a faktyczna wartość firmy jest średnią ważoną wartości majątku i wartości dochodowej.

CLICO zostało umieszczone na 27 miejscu w Małopolsce (328 miejsce w Polsce) w klasyfikacji Diamentów z przychodami 50 – 200 mln PLN rocznie. Biorąc pod uwagę nieliczne firmy tele-informatyczne znajdujące się na liście jest to doskonałe miejsce zarówno w rejonie jak i w kraju, potwierdzające biznesową wiarygodność i dynamiczny rozwój CLICO.

Więcej informacji dostępne jest w http://www.forbes.pl/

O CLICO

Cookie info

Close