Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Konferencja CLICO "Intruz w sieci - jak wykrywać cyberprzestępców w sieciach wewnętrznych?"
 
 

Konferencja CLICO "Intruz w sieci - jak wykrywać cyberprzestępców w sieciach wewnętrznych?"

Konferencja jest przeznaczona dla inżynierów zajmujących się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem zabezpieczeń, ale także kadry zarządzającej odpowiedzialnej za rozwój strategii oraz polityki bezpieczeństwa i zarządzanie ryzykiem na poziomie organizacji.

Szanowni Państwo!

Włamania do sieci wewnętrznych i wycieki wrażliwych danych są bolączką osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo IT i OT. Ostatnie incydenty pokazały, że ofiarą cyberprzestępców może zostać każda firma i instytucja w Polsce, w tym największe banki, instytucje rządowe i infrastruktura krytyczna. Skutki działań cyberprzestępców, którzy nie zostali na czas wykryci i zneutralizowali są nieprzewidywalne - dane na komputerach mogą zostać zniszczone lub skradzione gdy posiadają wartość, komputery mogą zostać użyte do ataku na kolejne ofiary, itd.Ochrona sieci wewnętrznych wymaga nowego podejścia jak Threat Hunting i inspekcji szyfrowanej komunikacji sieciowej oraz zastosowania nowych, specjalistycznych narzędzi.

Zapraszamy na konferencję CLICO "Intruz w sieci - jak wykrywać cyberprzestępców w sieciach wewnętrznych?", która odbędzie się 18.06.2019 w godz. 09:30 w hotelu Leonardo Royal w Warszawie.

Więcej informacji oraz link do rejestracji znajdą Państwo na Portalu Partnerskim CLICO.

 

 

Cookie info

Close