Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Edukacja Biuletyn techniczny Numer 3(12)/2005
Archiwum
 
 

Numer 3(12)/2005


1 września 2005

Powakacyjne wydanie biuletynu chcielibyśmy poświęcić zagadnieniom równoważenia obciążenia serwerów i zapewnienia wysokiej dostępności usług.

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy Państwa na coroczną konferencję Check Point Security Day 2005, która odbędzie się 27 września w Warszawie. Tego nie można przegapić!

W bieżącym wydaniu:


Równoważenie obciążenia serwerów i zapewnienie wysokiej dostępności usług

Chcąc zlikwidować pojedynczy punkt awarii w postaci mocnego serwera, trzeba zapewnić określoną wydajność i czas odpowiedzi dla oferowanych usług. Osiągnięcie wydajności równej bądź wyższej od pojedynczego, mocnego serwera jest możliwe z wykorzystaniem większej ilości słabszych serwerów. Rozwiązanie takie charakteryzuje się znacznie większą odpornością na awarie jak również zapewnia płynne skalowanie wydajności całego rozwiązania. Artykuł wyjaśnia techniczne zagadnienia równoważenia obciążenia serwerów i zapewnienia wysokiej dostępności usług.

 Przeczytaj artykuł - wsd_tekst.pdf, 866 KB


Jeżeli nie chcesz otrzymywać dlaszych wydań tego biuletynu wyrejestruj swój adres e-mail z pomocą tego formularza

Jeżeli wydaje Ci się, że ten biuletyn jest atrakcyjny zaproponuj jego subskrypcję znajomym

Zobacz poprzednie wydania


ZASTRZEŻENIE PRAWNE

  • Niniejsza przesyłka adresowana jest do ściśle okreslonego odbiorcy.
  • W rozumieniu ustawy 18.07.2002r. (DZ.U. nr 144 poz. 1204) "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" niniejsza przesyłka stanowi korespondencję zamówioną i nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń prawnych. W każdej chwili adresat może zrezygnować z korzystania z tego serwisu poprzez wysłanie stosownej prośby na adres nadawcy.


©  CLICO Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

Cookie info

Close