Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Clico nowym i jedynym dystrybutorem CyberArk w Polsce
 
 

Clico nowym i jedynym dystrybutorem CyberArk w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że od marca 2016 roku w ofercie Clico pojawił się nowy producent - firma CyberArk. Tym samym, w związku z innymi zmianami w kanale dystrybucji, Clico jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem rozwiązań tego producenta na Polskę.

Już dziś zapraszamy wszystkich partnerów zainteresowanych współpracą z CyberArk do udziału w seminarium techniczno-handlowym poświęconym rozwiązaniom tego producenta. Zajęcia odbędą się w Warszawie, w siedzibie Clico w dniu 22 kwietnia 2016 roku. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: marketing@clico.pl

 

CyberArk to wiodący na świecie producent rozwiązań zarządzania dostępem uprzywilejowanym (Privileged Access Management). Rozwiązania CyberArk pokrywają wszystkie istotne zagrożenia i wynikające z nich potrzeby w obszarze dostępu uprzywilejowanego, m.in. zarządzanie uprawnieniami użytkowników uprzywilejowanych, rejestrację sesji administracyjnych, monitorowanie dostępu z poziomu uprawnień uprzywilejowanych do wrażliwych komponentów środowiska teleinformatycznego, zarządzanie hasłami użytkowników uprzywilejowanych, zarządzanie kluczami SSH, zarządzanie aplikacjami z dostępem uprzywilejowanym oraz zapewnienie dostępu uprzywilejowanego na żądanie. CyberArk realizuje także odbywającą się w czasie rzeczywistym analizę działań użytkowników uprzywilejowanych pod kątem wykrywania naruszeń bezpieczeństwa.

 

 

Zapytania techniczne prosimy kierować na adres: psw@clico.pl

Wyceny przygotuje dla Państwa : sales@clico.pl

 

Cookie info

Close